Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
По вулиці Параджанова, 7 та 9  забудовник не може здати інвесторам в експлуатацію будинок
1787

По вулиці Параджанова, 7 та 9 забудовник не може здати інвесторам в експлуатацію будинок

Чотири роки тому понад 100 сімей стали інвесторами будівництва багатоквартирного будинку на вулиці Параджанова, 9 в селі Розсошенці Полтавського району. Зводить ТОВ «Полтавський ДБК». 2019 року, згідно з договором, люди отримали свої квартири, проте досі не заселилися. Причина - дім не підключений до комунікацій.

Марія Баранська, полтавка

- У нас, на даний момент, немає ні газу, ні води - це всі комунікації, які потрібні, щоб розпочати повноцінні ремонтні роботи. Чому їх немає ми питаємо у забудовника. Він нам ніколи не дає чіткої відповіді.Він придумує якісь відсотки, про які комунальні служби не чули. На даний момент у нас немає ні котлів, ні електрощитової, тобто немає технічної змоги підключити комунікації.

Пані Катерина з чоловіком та дитиною нині квартиру винаймають. Говорить, - все б нічого, якби не мала власного житла, а то гроші у квартиру вложені, а жити в ній вона з сім’єю не може. До того ж винаймання квартири - додаткове фінансове навантаження для їхнього родинного бюджету.

Катерина Обертинська, полтавка

- Чекаємо будинок. Вже 4 роки як придбали тут житло і все чекаємо. Будинок був зданий на весні цього року, але комунікацій досі немає. Забудовник не виходить з нами на ніякий контакт. Все це затягується, обіцяють, але - це просто обіцянки.

Схожа ситуація і з сусіднім будинком по вулиці Параджанова, 7. За словами власників квартир «Полтавська ДБК» мала ввести експлуатацію багатоповерхівку ще минулого року, але досі цього не зробила.

Володимир Дзюбенко, полтавець

- На запитання чому вчасно не здається будинок, ну знаєте, якісь формальні такі відговори, відписки і т.д. Зараз вони продлили термін здачі на 90 днів, але я розумію, що коли закінчуються ці 90 днів будуть продовжено. Компанія «ДСК» дискредитувала себе на початку своєї діяльності.Дивишся по сайту - всі квартири розпродані, тобто люди вже вложили свої кошти.

Телефонуємо у приймальну «Полтавського ДБК», щоб представники прокоментували, чому з будинками по вулиці Параджанова, 7 та 9 склалася така ситуація. Але телефони, які зазначені на сайті - недійсні. А керівник компанії Максим Макаров - на дзвінки не відповідає . Люди кажуть, що звертатимуться до усіх органів влади усіх рівнів й боротимуться за свої квартири.