Програма «Життя міста»

У розділі: 16823 відео | АрхівRSS
прес-конференція військового комісара області Бориса Павлова
180

прес-конференція військового комісара області Бориса Павлова

У ході проведення часткової мобілізації, з'ясувалося, що закони та акти, якими регулюється цей процес не повністю захищають як військовослужбовців, так і їх сім'ї. Про це на прес-конференції повідомив військовий комісар полтавського обласного військомату Борис Павлов. Відтак, законодавство потребувало оновлення. Нині за зміненим законодавством в Україні з'явився новий вид військової служби - за призовом під час мобілізації, на особливий період. Крім того, соціальні гарантії у галузі пенсійного забезпечення отримали офіцери запасу.

 Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату
"Передбачається можливість громадян... на нижчих посадах."

Між тим, посаду та середню заробітну плату призваних до лав Збройних сил України роботодавців зобов'язали зберігати. Адже за час із початку мобілізації і до прийняття закону в області роботу втратили 75 мобілізованих. Наразі, повідомив військовий комісар, працюють над тим, аби людям робочі місця повернули. Між тим, дев'ятеро людей від призиву у зв'язку з мобілізацією ухиляються. І за це є відповідальність, найчастіше кримінальна.

 Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату
"Громадяни..виправними роботами....по мобілізації."

У зв'язку з неспокоєм та мобілізацією, говорить військовий комісар Борис Павлов, ряд обов'язків впав і на органи місцевого самоврядування. А саме, на місцях повинні забезпечити військомати транспортом для оповіщення та транспортування військових до частин. В усіх районах ці зобов'язання виконані, звітує Борис Павлов. Винятком став лише обласний центр.

Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату
"Міська влада спромоглася виділити сімьорку, що з неї можна? Звертався також військовий комісар, коли треба було доправити військових частини, письмово, але ніякої відповіді."

Із ситуації з транспортом, говорить Борис Павлов, вийшли звернувшись до підприємців та завдячуючи допомозі церкви - там військомату дали машини. З-поміж інших змін, в законі України упорядкували процедуру доступу грмадян до державної таємниці у разі виникнення кризових ситуацій.