Програма «Життя міста»

У розділі: 15265 відео | АрхівRSS
Прес-конференція  Олександра Мамая
192

Прес-конференція Олександра Мамая

Полтавський міський голова Олександр Мамай на своїй прес-конференції розповів про готовність до перевірок прокуратури та обшуків, які на його думку будуть проведені у кабінетах міськвиконкому вже найближчим часом. Аби контролюючий орган так зацікавився міськрадою та комунальними підприємствами, вважає міський голова, долучилися політичні опоненти.

 Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Зараз в судах знаходяться 20-25 постанов на обшук це в моєму кабінеті, заступників, у ряді підприємств, які останні роки працюють з МВК та УЖКХ."

Мер Полтави запевняє, що слідчих дій не боїться, а от дестабілізація міста у разі таких обшуків - можлива. Адже, на думку Полтавського міського голови можуть призупинитися проплати звичних для полтавців послуг.

"Через ці управління тролейбусне сполучення... оплата сміттєвозів."

Ми зв'язалися із обласною прокуратурою стосовно інформації, яку надав Олександр Мамай. там від коментарів утрималися, допоки не перевірять звідки така інформація з'явилася у міського голови. З-поміж іншого, що цікавило журналістів і знову актуальне питання підвищення тарифів у громадському транспорті. Вони, на думку Олександра Мамая, обгрунтовані. Проте, із таким підвищенням ціни пасажиропотік у автобусах та маршрутках зменшився, наголосив міський голова, а у тролейбусах навпаки - зріс на 30%. Саме на рогатий транспорт вчергове порадив пересісти полтавцям Олександр Мамай.