Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели моніторинг роботи приймалень депутатів міської ради
527

У Полтаві провели моніторинг роботи приймалень депутатів міської ради

У Полтаві у рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад»презентували результати моніторингу діяльності депутатів міської ради. Оцінювали їх за 20-ма критеріями: звітування, проведення прийомів, відвідування сесій, комісій тощо. Загалом це підсумок роботи депутатів за три останні місяці.

Каріна Тютюнник, менеджерка проєктів ГО «Полтавська платформа»:
-Якщо говорити про сайт міської ради. Зараз на сайті оприлюднено 40 даних депутатів. І насправді цього не вдалося домогтися відразу. Тому що наші депутати порівняно з іншими радами не спішили оприлюднювати свою інформацію. Найбільше здивувало те, що посадовці, які мають великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування не знають, що депутати місцевої ради має проводити прийом і взагалі не знають, що це закріплено законодавством.

Однією із платформ комунікації між депутатом і людьми є соціальні мережі. Врни можуть стати потужним майданчиком для співпраці, - радять представники громадської організації.

Каріна Тютюнник, менеджерка проєктів ГО «Полтавська платформа»:
-Ми рекомендуємо усім депутатам використовувати соціальні мережі.Ми аналізували сторінки усіх депутатів. Цьогорічні депутати у нас досить радують мене. Тому що порівняно з попередньою каденцією у нас двічі збільшилася кількість активних депутатів в соціальних мережах.

Щодо приймалень депутатів, то більшість знаходиться у приміщеннях партійних осередків. У декого їх взагалі немає, а дехто цілеспрямовано надавав неправдиву їх адресу , - каже Каріна Тютюнник. У 6 депутатів факт проведення особистого прийому взагалі не підтверджено.