Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
9 червня святкують Міжнародний День друзів
430

9 червня святкують Міжнародний День друзів

«Друг». А що означає це слово для вас? Надійна підтримка й опора? Чи, може, ви взагалі не вірите в дружбу? У будь-якому випадку сьогодні, 9 червня, весь світ святкує міжнародний День друзів.

А от полтавці вважають себе дружніми і в дружбу вірять.

-Знаєте, коли у мене трапилося дуже велике горе мене дуже підтримали мої друзі. Підтримка, довіра. А в жіночу дружбу вірите? - Звичайно. В мене жінки друзі.

- За що ви ціните своїх друзів? - Що можна у будь-яку хвилину зателефонувати і вони завжди дадуть якусь пораду або просто підтримають. - А в дружбу між чоловіком та жінкою? - Можливо, але рідше.

-Багато в тебе друзів? - Да, дуже багато. А кого більше хлопчиків чи дівчаток? - Більше хлопчиків і дівчаток. А з ким тобі комфортніше дружити? - З Снєжой. Я с ней очень багато времени провожу.а що любите найбільше разом робити? - Гулять.

- За що ви ціните своїх друзів? - За те, що є якась підтримка, якась опора. Справжній друг завжди допоможе у біді.

Дружба - це особлива потреба для кожної людини. З точки зору психології стан дружби дуже схожий на кохання, - говорить психологиня Лариса Чмеленко. Додає: думка про те, що жіночої дружби не буває - це міф.

Лариса Чмеленко, психологиня:
- В дружбі важливо те, що це система взаємопідтримки. І в нашій країні друзі часто замінюють психологів. Якщо у вас якісь проблеми, то ви скоріш за все підете до своєї подруги, щоб поділитися, отримати якісь пораду, підтримку.Жінки не можуть товаришувати у великих компаніях. Чоловікам простіше даються товариські стосунки з великою кількістю однодумців.

Науковці кажуть, що протягом життя людина може дружити близько зі 150 людьми. Але близькі й довірливі стосунки мати лише з двома/трьома, і це є нормою.