Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Батьки вихованців Щербанівського ліцею виступили проти звільнення учителя
24821

Батьки вихованців Щербанівського ліцею виступили проти звільнення учителя

Біля Щербанівської сільської ради людно. Там зібралися батьки дітей, які виступають проти звільнення вчительки початкових класів Щербанівського ліцею Олени Ігнатової. Сама ж пані Олена говорить: не знала , що її звільнили, довідалася про це від директора закладу. У квітні заяву про звільнення - розповідає- писала під тиском мами однієї з учениць, але директору її так і не подала, натомість ця ж заява згодо зявилась у керівника закладу на столі.

Олена Ігнатова, вчитель початкових класів Щербанівського ліцею

- Показала мені наказ про звільнення , вже підготовлений наказ про звільнення, заяву, яку я їй особисто не подавала. Заява з’явилася 7 числа і цього ж числа був наказ про звільнення , хоча у школі я була до 17 години і про цю заяву ніхто зі мною не спілкувався , ніхто не пояснював мені чому мене звільнили і мою думку не питали.

Мати одного з учнів Олени Ігнатової говорить: діти плачуть за вчителькою та не розуміють чому доводиться з нею розлучатися.

Ольга Дремова, мати учня Щербанівського ліцею

- Прийшла дитина і питає «Чому Олени Володимирівни не буде в наступному році?». Я хочу , щоб моя дитина довчилася четвертий клас з Оленою Володимирівною. Це та вчителька, яка дуже нам подобається. Я бачу, що дитина наскільки розкрилася , я бачу оцю працю з дітками, вони дружать, вони співпрацюють.

Директорка Щербанівського ліцею Наталія Драч говорить, що Олена Ігнатова принесла їй заяву, коли її на роботі не було .

Наталія Драч, директор Щербанівського ліцею

- Я прийшла на роботу заява була вже зареєстрована лежала вже на моєму столі. Там було написано:Прошу звільнити мене за згодою сторін. Пізніше я запросила її до себе в кабінет. - Це було вчора?- Вчора, так, була інша розмова.-І що? -Далі коментувати я не буду. На сьогоднішній день Олена Володимирівна звільнена , сьогодні вона не є працівником ліцею.

Батьки обурені , тому звернулися до Щербанівської сільської ради, щоб вирішити питання і вчителька залишилася на своєму місці.

Світлана Мельник, заступник голови Щербанівської сільської ради

-Коли є заява за згодою сторін і це є вирішення відповідно до положення, до статуту про комунальний заклад кадрові питання вирішує директор закладу. Наказ вже є , кошти вже перераховані , тобто, ви знаєте, що є певна процедура , тому вона може, якщо захоче повернутися на роботу лише, коли вирішать це питання лише дві особи. А це директор, бо він тільки може взяти на роботу цю особу і коли у неї буде це бажання.

Юристи у таких випадках радять , якщо переконані , що вас звільнили незаконно - звертайтеся до суду.

Юрій Ночовний, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомог

- У будь-якому випадку, якщо працівник , який вважає, що його звільнили незаконно він може звернутися до суду за захистом своїх законних прав та інтересів, надати докази і потім вже у судовому порядку доводити свою правоту.

А ще експерти наголошують : якщо вирішили звільнятися - заява має подаватися керівнику особисто в руки.