Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Без газу, світла та води понад 100 сімей отримали квартири в новобудові, яку звів «Полтавський ДБК»
1550

Без газу, світла та води понад 100 сімей отримали квартири в новобудові, яку звів «Полтавський ДБК»

Чотири роки тому понад 100 сімей стали інвесторами зведення багатоквартирного будинку на вулиці Параджанова, 9 в селі Розсошенці. Його зводить ТОВ «Полтавський ДБК». Перший дзвіночок що щось не так насторожив ще коли отрмували ключі від квартир. На 2 роки пізніше, ніж вказано у договорі. Тепер проблема із заселенням - дім не підключений до комунікацій - жаліються його мешканці.

Володимир - власниця квартири по вулиці Параджанова 9

- Як можна було здати будинок і отримати сертифікат що він готовий до експлуатації, коли там не було газу, води і світла Там потрібно було переробляти все те що зробив ДСК. Будівельне сміття, мішки целофанові, бумажні були всунуті у стики між плитами і потім було зароблено стартовою штукатуркою, яка від дотику пальця провалювалась. Ми заплатили гроші ДБК, вони побудували будинок і напевно в них гроші закінчились, бо треба заплатити за підключення води, за підключення газу, за підключення світла.

Пані Діана з чоловіком та дитиною нині квартиру винаймають. Говорить, - все б нічого, якби не мала власного житла, а то квартиру придбали, а жити в ній вона з сім’єю не може.

Діана Гезела - власниця квартири по вулиці Параджанова 9

- На одну зарплату, маючи свою квартиру жити десь через те що нам не можуть поставити елементарно котли. Як отримували ключі нам обіцяли оце трішки буде затримка через Пасху, після неї зроблять світло, будете робити ремонти. Обіцяли що буде благоустрій, його біля будинку взагалі немає, там розвалини, сміття. Будяки, бур`ян у мій зріст.

Цю проблему забудовник вирішувати не збирається - говорять люди. Навіть не йде на контакт. Тому ініціативна група новобудови зібралася біля офісу ДБК, аби добитися відповідей.

Марія Баранська - власниця квартири по вулиці Параджанова, 9

- Ми зібралися маленької ініціативною групою, аби відвідати забудовника тому що інакше ми не можемо добитися діалогу з ними, ми дзвонимо у відділ продажу, нам кажуть - ми продали квартиру, а що буде з нею далі нам не цікаво. Люди зараз почали робити ремонт і є такий ризик що вони ремонти дороблять і вони вісі підуть на смарку, тому що якщо осінню не буде комунікацій, то все піде коту під хвіст.

Охоронець офісу забудовника відмовився повідомляти керівництво про візит інвесторів. Та навіть не знає які послуги тут надають - говорить він.

Юрист ДБК Андрій Осадчий повідомив - після здачі будинку в експлуатацію власники будинку не мають жодних відносин із забудовником. І вирішувати проблему мають самостійно.

Андрій Осадчий - юрист ТОВ «Полтавський ДБК»

- Ну наскільки я розумію щоб вода з крану потекла з водоканалом треба укласти договір. Ми вже уклали договір. В договорі написано що ви маєте відносини з ТОВ Фінансова компанія «Олімпія». Так ви почитайте договір, ви до ДБК не маєте жодних відносин. А те що люди зібрались я можу розцінити як тиск на господарську діяльність і викликати поліцію й будемо розбиратись.

Проте, люди говорять, що звертатимуться до усіх органів влади й боротимуться за благоустрій та підключення комунікацій до свого будинку.