Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Полтавська дитяча художня школа провела ювілейний 55-й випуск своїх учнів
580

Полтавська дитяча художня школа провела ювілейний 55-й випуск своїх учнів

Полтавська дитяча художня школа провела ювілейний 55-й випуск своїх учнів, презентувавши їх творчий доробок. 127 робіт, виконаних у різноманітних техніках, прикрашають стіни галереї мистецтв імені Ярошенка. Випускники кажуть: продовжуватимуть займатися мистецтвом і надалі.

Вікторія Кондра, випускниця художньої школи

- Сама художня школа - це моя суцільна мрія. Я живу і не уявляю свого життя без того, щоб не намалювати якусь роботу. Моя мрія пов’язати своє життя подальше також з малюванням.

Софія Степанчук, випускниця художньої школи

- Дуже сумно, що 7 років так швидко пройшли. Мені дуже сподобалось.Хочу бути ілюстратором до казок дитячих.

Графічні та живописні роботи, батики, витинанки, вітражні розписи, керамічні панно, текстильні колажі - все це випускники створили під керівництвом своїх викладачів Директриса художньої школи Ірина Конопля говорить, що дуже пишається своїми учнями.

Ірина Конопля, директриса Полтавської художньої школи

- У кожної дитини це залишиться на все життя. Не може бути такого, що дитина цьому навчалася і вона це покине. Дуже багато випускників, які навіть вступили на економічні факультети і не продовжили образотворче своє навчання. Вони приходять до нас в школу, просяться на уроки, працюють разом з меншими дітками і насолоджуються цією працею.

Виставка робіт випускників художньої школи триватиме протягом літа.