Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Полтавці підтримали петицію щодо встановлення світлофора на перехресті вулиць Серьогіна та Комарова
458

Полтавці підтримали петицію щодо встановлення світлофора на перехресті вулиць Серьогіна та Комарова

На сайті міськради полтавці підтримали петицію щодо встановлення світлофора в місті на перехресті вулиць Серьогіна та Комарова. Вона вже набрала необхідну для її розгляду кількість голосів.

-За останні роки на даному перехресті збільшився потік транспорту, що у свою чергу спричинює часті дорожньо-транспортні пригоди.Неодноразово на даному перехресті ДТП закінчувалися потерпілими сторонами.Тому необхідно встановити на даному перехресті світлофор постійного регулювання дорожнього руху.

Полтавець В’ячеслав вважає: тут часто трапляються аварії, бо водії не помічають знак «Дати дорогу транспорту!»

В’ячеслав, полтавець: -Зробили гарну дорогу всі починають всі начинають перевищувати швидкість - не дотримуватися правил дорожнього руху. І ось так трапляється. Хто не полтавський , то мало, хто помічає - знак «Дати дорогу!» , можливо , через це.  А так би як би світлофор моргав , показував так як потрібно , то не було тих би аварій.

Часто тут проїжджає і постійно бачить ДТП водійка Галина. Говорить:на цій ділянці треба бути дуже обережними.

Галина, водійка:
-Пішохідний- ні, а світлофор так . Тому що багато чогось думає , що Комарова-це  головна ,хоч і знак висить.  На нашу увагу,тобто, як людина веде себе за кермом від цього все, як вона себе веде.

Поруч з цим перехрестям працює пан Володимир, говорить , що не день, то аварія.

Володимир, полтавець : -Очень опасный перекресток , даже если аварии нету , то часто тормозят , опасно, нужно светлофор ставить.  Никакой не разметки , ничего.  Тобто, не зрозуміло пішоходу чи можна переходити чи ні. -Ждут очень долго.

До перехрестя не доходить, а переходить раніше, бо страшно - полтавка Вікторія.

Вікторія, полтавка :
-Дуже багато аварій тут трапляється. Мабуть, потрібно регулювання зробити , поставити тут світлофор.  Бо ці від сюди летять , інші по Серьогіна.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка говорить: про аварійне перехрестя знає.

Євген Ричка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ):
- На цьому перехресті , в першу чергу, розглядаєтся питання встановлення дорожніх знаків. В подальшому, якщо не будуть реагувати наші полтавські водії на дорожні знаки будемо розглядали питання вже встановлення світлофору , але це необхідно планувати зазделегідь в бюджеті , так як розміщення світлофорного знаку залежить від великого фінансування, яке наразі потрібно планувати.
Заступник міського голови з питань ЖКГ додає- це питання особисто тримає на контролі .