Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
Один із будинків по вулиці Соборності, 46 заливає через зруйновану стічну трубу
753

Один із будинків по вулиці Соборності, 46 заливає через зруйновану стічну трубу

Під час дощів мокро не лише на вулиці, а і в квартирі полтавки Валентини Гармаш - скаржиться жінка. Бо стічна труба на багатоповерхівці вже три роки зруйнована. Відтоді дощ чи сніг для полтавки стає справжньою катастрофою - говорить пані Валентина.

Валентина Гармаш - мешканка вулиці Соборності 46

- Це проблема всього будинку нашого. Лід впав з даху і зламав цю трубу і тепер вода тече прямо на стіну. Вона буде цвісти, грибок буде там і поступово зруйнується і вже незабаром стіна будинку впаде. Якщо вітер іде із західної частини тоді ллється вода на балкон і туди в квартиру, я витираю все, щоб нижні поверхи не залити.

Мешканці будинку звертались до Олександра Шамоти та колишнього заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, проте цю проблему так ніхто і не вирішив - говорить Валентина Гармаш.

Валентина Гармаш - мешканка вулиці Соборності 46

- Ми заяви писали, вже протягом 3 років. Ніхто не прийшов і не подивився жодного разу, навіть не зателефонували не дізнались.

В управлінні житлово-комунального господарства міста нам повідомили - звернень з цього приводу не отримували. Тому мешканцям будинку необхідно звернутись до служби оперативного реагування 1580 із фотопідтвердженням та описом проблеми - повідомили комунальники. І тоді ситуацію проаналізують і почнуть вирішувати.