Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
На вулиці Курчатова у Полтаві хлопчик велосипедом в’їхав у відкриту ливнівку
584

На вулиці Курчатова у Полтаві хлопчик велосипедом в’їхав у відкриту ливнівку

Це фото із телеграм каналу. На ньому видно як дитячий велосипед втрапив в ливнівку. Речник патрульної поліції Полтавщини Руслан Возниця говорить: надійшло повідомлення , що по вулиці Курчатова відсутня решітка і отвір ливнівки відкритий.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини

- Надійшло повідомлення про те, що на вулиці Курчатова відсутня ливнівка, яка знаходилася на проїзній частині і на місце виїжджав екіпаж патрульних поліцейських. Проте на місці події не самої заявниці, хто телефонував на 102, ні велосипеда дитячого не було.

Місцеві мешканці говорять: такі ситуації у мікрорайоні трапляються часто, через відсутність решітки можуть постраждати , як люди - дорослі й діти, так і машини.

Володимир Миколайович, місцевий мешканець

- Машина може і дитина туди потрапити. - Часто у вас в мікрорайоні ливнівки пропадають?- Ну як дощ йде, так і тут вообще затор.

Людмила Іванівна, місцева мешканка

- Це дуже небезпечно , як для дітей, так і для автомобілів. Не одна може бути і аварія ,не одна, ціла.

Руслан Возниця говорить: повідомлення стосовно відсутності ливнівок непоодинокі, всім відомо, що за каналізаційними люками та навіть тими ж ливнівками полюють «шукачі металу».

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини

- Полтавці, які виявляють відсутність ливнівок або ж каналізаційні люки це можуть бути, повідомляють про це до поліції. Зрозуміло, що будь-яка крадіжка вона відбувається з метою власного збагачення , наживи , на жаль, такі випадки трапляються.

Працівники металобази говорять: категорично не приймають такого металу.

Едуард, працівник металобази

- Такого взагалі не приймаємо. -А чому? - Тому що по закону не можна. Нам сказано такого не приймати, то ми такого і не приймаємо.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка говорить: збитки від подібних крадіжок колосальні.

Євген Ричка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ)

- Щоденно спеціальні бригади їздять по місту та контролюють наявність ливнівок і ми знаходимо те, що постійно, майже кожного дня викрадають ці решітки. Таким чином міський бюджет використовує багато коштів для їх заміни майже щоденно.

Комунальники розповіли :найближчим часом решітку на ливнівку на Курчатова встановлять.