Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
У Полтавському краєзнавчому музеї імені Кричевського відкрили виставку «З любов’ю до України»
595

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Кричевського відкрили виставку «З любов’ю до України»

«З любов’ю до України» - назва виставки, яка об’єднала 72 роботи київських, полтавських і харківських фотохудожників. Експозиція розташована у Краєзнавчому музеї імені Кричевського й присвячена 30-й річниці Незалежності України.

Марина Кондратенко, завідувачка науково-дослідного експозиційного відділу виставкової роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Кричевського

- Представлені на виставці загалом 72 роботи, більше ніж 20 фотохудожників. Вони досить цікаві, оригінальні, зовсім різні. Це й пейзажі, і портрети, якась абстракція. Ми вирішили цю виставку доповнити такими цікавинками. На ній присутнє фото обладнання, різноманітні елементи, які використовують фотографи протягом своєї професіональної діяльності.

На відкриття виставки завітали й знані майстри своєї справи. Один з таких - кінооператор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Гармаш. Митець родом із Полтавщини. Каже:сучасне фотомистецтво часом дивує. Проте варто не забувати про основу фотокласики, - таку пораду дає молодому поколінню.

Юрій Гармаш, кінооператор

- У молодого покоління інший погляд на фотографію. Можливо, я в якійсь мірі, ретроград. Я не все це розумію. Хоча деякі речі мене навіть дивують. Відібрали я бачу 5 робіт. Це Брундуков з яким я добре був знайомий звичайно Параджанов ізраїльський актор Йосип Полок, з яким я знімався на Полтавщині.

Виставка працюватиме до 9 серпня.