Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів
586

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. На ньому розглянули близько 40 питань порядку денного. Зокрема, йшлося про передачу на баланс витрат по капітальному ремонту та реконструкції об’єктів. 

Максим Медведєв - начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому

- Просимо погодити передачу на баланс наступним балансоутримувачем витрат по об’єктам: полтавській загальноосвітній школі №29 ПМР по об’єкту капітальний ремонт приміщень влаштування системи зовнішнього відео-спостереження та благоустрій території. Сума витрат по об’єкту - 1 млн. 814 тис 936 грн. 50 коп.

Стосовно «Дитячої міської лікарні» по об’єкту «Капітальний ремонт ганку дитячого поліклінічного відділення №1, що по вул. Олескандра Бідного, 2, сума витрат становила понад 1 млн 641 тис грн, - зазначив у своєму звіті Максим Медведєв. Також на комісії розглянули питання реалізації права учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини».

Наталія Курнакова - начальник управління майном комунальної власності Полтавського міськвиконкому

- Чистий прибуток цього підприємства за минулий рік складав 1 млн 64 тис грн. Частка ПМР до міського бюджету складає 255 тис грн..

Аптечних пунктів «Ліки Полтавщини» наразі по області - 24. Цього року відкривається 25-й у Лохвиці, - зазначила Наталія Курнакова. А також пояснила, чому за останній рік «Ліки Полтавщини» мають досить невисокий прибуток.

Наталія Курнакова - начальник управління майном комунальної власності Полтавського міськвиконкому

- Вони повязують зменшення, не досить високий прибуток тим що був досить складний рік і більшість їхніх аптечних пунктів розташована в закладах охорони здоров’я. У зв’язку з ковідною ситуацією не всюди був вільний доступ.

Депутати також розглянули питання про безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади. За ряд інших питань, що стосувалися затвердження умов продажу та висновків про вартість комунального майна, депутати не проголосували.