Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
В нашій області провели операцію на відкритому серці
563

В нашій області провели операцію на відкритому серці

Першу операцію на відкритому серці - аортокоронарне шунтування, провели в нашій області -про це йшлося на пресконференції у кардіоваскулярному центрі .Вона проводиться, коли уражено більше трьох судин. Хірурги беруть вену із ноги і вшивають її між аортою і коронарною артерією.Зробили операцію в обласному кардіоваскулярному центрі. Пацієнт - 70-річний кремен чужанин.

Дмитро Лунін, перший заступник голови ПОДА:

 -Це дуже складна операція. Як ви пам’ятаєте, коли ми відкривали кардіоцентр дивилися цей операційний блок , з сучасним обладнанням , з штучним кровообігом. І саме головне, що це результати саме консолідованої роботи, в першу чергу, лікарів , вдруге вже Держави, будівельників , області ,державної влади.

Оперувала бригада київських і полтавських спеціалістів .Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак зауважив : у Полтавському кардіоцентрі є все необхідне для проведення подібних операцій.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я ПОДА:

-В нас є набагато більше пацієнтів, яких треба оперувати і проблема серцево-судинних захворювань є надзвичайно великою . Потрібно сьогодні вкладати ресурс у здоров’я людей і чим ми більше врятуємо життів - це буде набагато краще.

На пресконференції наголосили : операція на відкритому серці - це лише початок.