Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
У міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури та розвитку міського господарства
527

У міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури та розвитку міського господарства

 На засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури та розвитку міського господарства депутати підтримали петицію щодо встановлення світлофора на перехресті вулиць Серьогіна-Комарова. Загалом на порядку денному було понад 20 питань.

Едуард Волков, депутат Полтавської міської ради:
- Коли в день по три аварії з тілесними пошкодженнями і по іншому це питання нам не вирішити. Я пропоную комісії по цій петиції дати доручення профільному управлінню внести зміни до програми житлово-комунального господарства та виділити кошти на облаштування світлофорного об’єкту на перетині цих вулиць, з влаштуванням огороджуючи елементів для пішоходів і освітлення пішохідних переходів.

Також члени комісії внесли зміни до міської програми «Полтава туристична» на 2020-2026 роки.

Олена Ромас, директорка Департаменту культури, молоді та сім’ї ПМР:
- Дане рішення підготовлене у зв’язку із зміною юридичної назви установи. Раніше це був Департамент культури, молоді та спорту, а оскільки змінилася назва Департаменту - тепер ми називаємося Департамент культури, молоді та сім’ї, просимо внести.

Усі підтримані питання члени комісії винесуть на сесію, яка відбудеться вже завтра, 18 червня.