Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
Полтавська обласна клінічна лікарня ім. Скліфосовського отримала засоби індивідуального захисту від ФК «Ворскла»
578

Полтавська обласна клінічна лікарня ім. Скліфосовського отримала засоби індивідуального захисту від ФК «Ворскла»

Полтавська обласна клінічна лікарня імені Скліфосовського отримала засоби індивідуального захисту від групи компаній Ferrexpo, генерального спонсора футбольного клубу Ворскла . Це й 80 тисяч пар рукавичок, спеціальні халати , маски для ШВЛ -апаратів , а ще комбінезони та окуляри.

Григорій Оксак, головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. Скліфосовського» : -Я щиро вдячний від усього трудового колективу обласної лікарні фірмі Ferrexpo .Ми сьогодні з вами побачили, яку кількість отримали засобів індивідуального захисту це і халати , рукавички, маски , комбінезони , окуляри - це ті вироби медичного призначення, які вкрай необхідні.

Благодійники від групи компаній Ferrexpo, генерального спонсора ФК Ворскла, зазначили, що і надалі підтримуватимуть сферу охорони здоров’я.

Олег Лисак, віце-президент ФК «Ворскла»:-На сьогоднішній день -це в основному засоби індивідуального захисту  на суму близько 3 мільйонів гривень.  Це те, що щодня використовується і  щодня потребують наші лікарі. В той час,який  зараз ми робимо все те, що маємо робити , оскільки, є можливість і допомогти людям , допомогти медикам.

Від початку пандемії група компаній Ferrexpo на допомогу медичним закладам витратили вже два з половиною мільйона доларів. Підтримують різні медичні установи області.