Програма «Життя міста»

У розділі: 19497 відео | АрхівRSS
На Полтавщині відкрили 17-у поліцейську станцію
475

На Полтавщині відкрили 17-у поліцейську станцію

  Нова поліцейська станція обслуговуватиме 27 населених пунктів, що увійшли до складу Мачухівської громади Полтавського району. Службове приміщення дільничного офіцера поліції розташоване в адміністративній будівлі селищної ради. Це зручно як для місцевих жителів, так власне і для поліцейського, який зможе підтримувати постійну комунікацію з населенням та органами самоврядування. 

В урочистому відкритті станції взяли участь Валерій Білокінь, голова селищної ради, представники громади та керівництво поліції: Роман Ніколаєнко, очільник управління превентивної діяльності поліції області, його заступниця – Жанна Ахіджанян, Сергій Бейгул, керівник Полтавського райуправління поліції, із заступником Миколою Загорульком та начальник підпорядкованого відділу поліції № 2 Максим Євграфов. 

Роман Ніколаєнко наголосив, що територіальна громада зробила прогресивний крок уперед у сфері створення безпекового середовища для громадян. 

dsc-0798.jpg

«Поліцейська станція, яка сьогодні розпочала свою роботу в Мачухах, – четверта з-поміж відкритих у Полтавському районі, та 17 – в області», – уточнив він.

Нині у розпорядженні дільничого офіцера Дмитра Шевлякова два приміщення: комфортний кабінет з комп’ютерною технікою та доступом до системи відеонагляду, а також кімната відпочинку.