Програма «Життя міста»

У розділі: 19503 відео | АрхівRSS
У театрі імені Гоголя відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичних працівників
678

У театрі імені Гоголя відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичних працівників

   Цю професію точно обирають за покликом душі - медики. Вони віддають усі свої знання та сили благородній справі - збереженню здоров’я та спасінню життя інших. У театрі імені Гоголя відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня медичного працівника, який Україна відзначатиме вже цієї неділі, 20 травня. Вітали медиків Полтавщини представники обласної влади.

Олег Бєлоножко, заступник голови Полтавської облради:
-Завжди були і будуть пріоритетними задачами депутатського корпусу - це розвиток медичної галузі Полтавщини. І ми все будемо для цього робити. Ви бачите це на власні очі: як розбудовуються у нас нові лікарні, як реконструюється застарілий медичний фонд, як наповнюються наші медичні заклади новим обладнанням.

Працівників медичної сфери нагородили й премією імені Скліфосовського та вручили дипломи. Те, що стане медиком вирішила ще у 10 класі, - розповідає лікарка Оксана Корлякова. Каже: про свій вибір ніколи не жалкувала. А ще дуже хоче, щоб люди більше шанували та розуміли медичних працівників.

Оксана Корлякова, директор КНП лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»:
- Я отримала нагороду як кращий керівник області. Директором лікарні я працюю всього 2 роки, але уже з 2004 року я працюю в організації. Працюю я давно. На той рік буде 35 років.

А от пані Наталія працює медсестрою вже 17 років. Зазначає, що бути медиком - це важка праця поєднана з любов’ю до своєї праці.

Наталія Панасенко, медсестра Гадяцького геріатричного будинку-інтерната:

- В Гадяцький геріатричний будинок-інтернат прийшла я на роботу у 1991 році - 17 років. І до цього часу, я там працюю. Бачучи хворих, немічних людей хочеться їм допомогти.

Святковий настрій медичним працівникам дарували артисти театру ім. Гоголя.