Програма «Життя міста»

У розділі: 19497 відео | АрхівRSS
Напередодні дня медичного працівника усіх причетних вітали у палаці дозвілля "Листопад"
554

Напередодні дня медичного працівника усіх причетних вітали у палаці дозвілля "Листопад"

Кожної третьої неділі червня медичні працівники України відзначають своє професійне свято. Напередодні у палаці дозвілля Листопад влаштували урочистості. Вітав усіх причетних до свята міський голова Полтави Олександр Мамай.

-Завзятість та відчайдушне бажання допомогти забезпечують усім здорове життя . Вітаю Вас!

Під час урочистостей очільник міста відзначив кращих представників галузі охорони здоров я. Вони отримали грамоти, подяки, премії і дехто навіть сертифікат на отримання житла.

 Вручається Джерелюк Світлані Іванівні лаборант клініко-діагностичної лабораторії КП «Дитяча міська клінічна лікарня» Полтавської міськради

-Огромное-огромное спасибо за то, что сбываются мечты, а вообще «спасибо» это маленькая благодарность  , низкий вам поклон от мамы 5-х детей.

-Світлана Джерелюк, отримала сертифікат на житло Это не розыграш, хотя до сих пор я не могу поверить как говорится. Детвора я думаю будет ну просто.Я не знаю мы будем сегодня спать или нет , ну эмоций будет куча. Очень приятно.

Радіє за свою колегу Світлану, яка отримала квартиру пані Лариса. Говорить: вона мріла про власне житло понад 20 років.

Лариса Савченко, директор КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міськради»:-Я хочу привітати своїх колег з Днем медичного працівника. Я хочу побажати міцного-міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, кохання, миру і злагоди у сім’ях, в колективах і в цілому в нашій державі і звичайно хай нас всіх Бог береже. І користуючись нагодою хочу подякувати нашому міському голові Олександру Федоровичу Мамаю за такий чудовий концерт , який сьогодні відбувся , за ті подарунки, подяки, грамоти для медичних працівників.

На цьому подарунки не закінчилися , міський голова Полтави розігрував путівки до Львова.

Олександр Мамай, міський голова Полтави :-Хочу привітати всіх без виключення медичних працівників не тільки нашого міста, а й всієї нашої країни тому що сьогодні , мабуть, вони найбільше соціально незахищені люди. Чому? Тому що вони в першу чергу нас спасають від пандемії , від Ковіду. І сьогодні їм честь і хвала від мене особисто і від всієї територіальної громади. Сьогодні для медичних працівників все:сьогодні для них концерт, сьогодні для них нагородження , сьогодні для них якась певна премія , є в загашнику міського голови 2-3 квартири.

35 років у медичній сфері пані Валентина. Розповідає: приємно, що медиків цінують та влаштували таке свято.

Валентина Товма, медичний директор КП «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка:
-Я з самого дитинства мріяла стати медиком з шести років, допомагати людям.Дуже приємна атмосфера, ми кожного року практично відвідуємо такі заходи медичні працівники, нас завжди вітають, нам це дуже приємно. І святкова атмосфера.