Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася благодійна вистава - молодіжна драма «Тринадцята зірка»
631

У Полтаві відбулася благодійна вистава - молодіжна драма «Тринадцята зірка»

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася благодійна вистава «Тринадцята зірка» у виконанні акторів дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки».

Емоційно, глибоко, неординарно. Життєва філософія, непрості психологічні моменти і одвічна тема найвищих людських цінностей - їхні вистави саме такі. За хвилину до виходу на сцену актори утворюють коло та беруться за руки - і режисер-постановник Лада Лабзова говорить - сьогодні ми робимо надзвичайно важливу справу.

Лада Лабзова - режиссер-постановник вистави «Тринадцята зірка», керівник дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки»

- Виставу ми адресуємо молоді, підліткам, тому що, коли минає дитинство, вони можуть зіткнутися з жорстоким світом. Буває так, що ті, кого вони вважають друзями, можуть завдати болю, можуть зрадити. Ця вистава про боротьбу, вибір, свободу. Символічно, що вона благодійна: кошти будуть направлені на боротьбу людей з тяжкими захворюваннями.

Молодіжна драма за п’єсою Віктора Ольшанського та за мотивами оповідань Ернста Сетона-Томпсона розповідає про те, що життя схоже жорстокий бій без правил, про вміння залишатися людиною в будь-яких умовах, про ціну дружби та свободи. Дія відбувається в загоні скакового клубу. Кроликів змушують тікати від гончих собак. Вони не можуть не бігти, але виживають не всі, - розповідає актор студії Олександр Пономарьов. 

Олександр Пономарьов - актор, виконавець ролі містера Слаймена

- Чому вистава називається «Тринадцята зірка? Тому що кроликам, які є учасниками бігового клубу, за кожну перемогу, давалася зірка. І ось 13 зірка дає право на свободу: кролик може покинути біговий клуб. Це - свого роду притча. Це вистава нібито про вухатих, нібито про кроликів, а в дійсності це вистава про наше життя. Про цінності, дружбу, зраду, любов, кохання. 

Тарас Очкас - актор, виконавець ролі Міккі Ду, сторожа загону

- Кожна жива істота прагне свободи, прагне любові. В принципі все, що показане в цій виставі, воно має місце бути в нашому житті. Це така паралель: людей показано через кролів.

Частину коштів, зібраних від показу, передадуть на лікування 27-річної полтавки Анастасії Ковтун, яка наразі бореться з онкозахворюванням.

Марія Олійник - співзасновниця Благодійного фонду HelpGroup

- Настя тільки-но народила доньку, їй всього 5 місяців. Після пологів дізналися, що вона хворіє на рак, ми всі намагаємося їй допомогти. Вона проходить лікування в LISOD і наразі їй потрібно на хіміотерапію 816 тисяч.

«Тринадцята зірка» - вже не перша благодійна вистава дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки». Долучитися до доброї справи може кожен з нас.