Програма «Життя міста»

У розділі: 19421 відео | АрхівRSS
Головний годинник Полтави, що на каланчі змінив дизайн
2027

Головний годинник Полтави, що на каланчі змінив дизайн

У Полтавського годинника на пожежній каланчі новий дизайн. До початку реконструкції рятувальники протягом двох тижнів знімали стару плівку з циферблату.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС України в Полтавській області

 - З тієї сторони, де палило сонце, сонячної сторони плівка почалася тріскатися з часом, вона вже пошкоджувалася, тріскалася і вже був такий не дуже пригляд ний стан. Рятувальники самостійно повністю зняли стару плівку. Міліметр за міліметром знімали цю плівочку тому що дуже така клопітка робота і вона тривала протягом двох тижнів для того, щоб повністю очистити цей годинник.

На розробку і монтаж годинника компанія, що займалася його оновленням, витратила два тижні . Фон став світлішим , ніж був раніше,-розповів менеджер проектів Максим Сільничий.

Максим Сільничий, менеджер проєктів рекламної компанії

- Фон мы сделали немного светлее , он идет немного с фоном как сама каланча , чтобы кардинально не менять сам вид каланчи, мы использовали более светлую пленку и черную пленку для цифр.

А ось для ремонту циферблату використовували автомобільну плівку, адже, саме вона стійка до будь-яких погодних умов,-розповів Максим Сільничий.

Максим Сільничий, менеджер проєктів рекламної компанії

- Сами цифры остались такие как и были по дизайну, мы немного подняли само деление минут чуть выше , так как они были перед этим максимально, то есть на самом стекле была уф-печать , которая через п’ять лет слезла , мы их подняли , чтобы было их четко видно.

Виробник матеріалів дає гарантію на термін експлуатації - 8 років. Кошти , які витратили на годинник - це близько сімнадцяти тисяч, надала Державна служба України з надзвичайних ситуацій.