Програма «Життя міста»

У розділі: 20504 відео | АрхівRSS
Поблизу села Копили на березі річки Коломак розпочались військово-патріотичні збори допризовної молоді
2492

Поблизу села Копили на березі річки Коломак розпочались військово-патріотичні збори допризовної молоді

Поблизу села Копили на березі річки Коломак розпочались військово-патріотичні збори допризовної молоді . На учасників чекає шість днів військового вишколу. На відкритті табору присутні діти з Терешківського ліцею та гості з різних ОТГ. Для них-безліч локацій.

Григорій Маляренко, голова громадської організації «Клуб військово-патріотичного виховання молоді «Патріот»

- Локації - це зброя, кулемети, в нас локації ЗУ, польова кухня , ви бачите тут локації Нацгвардії і локації училища, які представляють тут теж свою бойову техніку і засоби, які проводяться під час бойових дій.

Ми збираємо і складаємо пістолет. Ми навчалися цьому протягом року.

Показую, який у нас є спец захист для захисту нашого тіла , на даний час ми приміряємо те , що ми будемо одягати на охорону громадського порядку. А що це ? Можете показувати? - Це у нас для захисту голови , обличчя та шиї.

Протягом шести днів майбутні військові сумувати точно не будуть,- говорить голова громадської організації «Клуб військово-патріотичного виховання молоді «Патріот» Григорій Маляренко.

Григорій Маляренко, голова громадської організації «Клуб військово-патріотичного виховання молоді «Патріот»

- Програма у нас стрільби, у нас є гвинтівки, ми проводимо стрільби на відстані 50-метрів, 200 метрів канатної смуги-перешкод, яка натягнута в лісі і включає навіть переправу через річк, розборка автоматів, у нас є група лазертаг, проводимо тактику бою, є човни.

Вікова категорія дітей, присутніх на зборах,- з п’ятого по одинадцятий клас.Найцікавіше ,-говорить голова Терешківської громади Віталій Турпітько -показові виступи.

Віталій Турпітько, голова Терешківської громади

- Саме цікаве те, що вони ніколи не побачать проліт гелікоптера , викидання парашутистів та підводних диверсантів , спуск військових по канату. Цей рік ми ще додали локацію десантування з катера. Кожна локація надає можливість відвідати гелікоптер , подивитися внутрішнє оснащення, потриматися за руля , зентіна установка, показати як воно взаємодіє.

Учні Терешківського ліцею Дар"я та Олександр у захопленні від програми.

Дар'я та Олександр, учні Терешківського ліцею

- Як закінчився навчальний рік була така можливість поїхати в цей табір і я навіть не думаючи згодився. Цікаво просто життя у таких польових умовах. Мені це просто подобається , я навіть не знаю чому і я вирішила спробувати на собі.

А найцікавішими для присутніх стали показові виступи парушитистів, стрибали навіть у воду

Адреналін трохи б є в голову. Вода тепла, чудова. Скільки підготовка тривала?Інструктаж і потренувалися трішки.

Військово-патріотичні збори допризовної молоді проводять пятий рік поспіль.