Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Невдовзі на вулицях Полтави з'явиться мотопатруль
1112

Невдовзі на вулицях Полтави з'явиться мотопатруль

У Полтаві завершують навчання мотопатруля. Щодня впродовж двох тижнів вони опановували нове під керуванням досвідчених інструкторів. Завершальний етап біля аеропорту «Полтава», тут же іспит. Навчає поліцейських -Володимир Радчук. Сам же декілька років тому переймав такий досвід у колег з Канади .

Володимир Радчук, інструктор Департаменту патрульної поліції

- Це об’їзд перешкод та проходження різноманітних фігур на маленьких швидкостях, тут більш маневрувати потрібно, ще одна локація у нас -це Мото трек Лтава чи картодром Лтава, де ми проходимо більш швидкі ділянки: входження в повороти, траєкторії та гальмування на більш високих швидкостях.

Для навчання поліцейських - 12 мотоциклів, а для патрулювання містом -чотири,адже, саме вони оснащені всім необхідним.

Володимир Кущій, заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в Полтавській області

-  Буде заступати до 4 мотоциклів -2 екіпажа по одному інспектору на кожен мотоцикл .Будемо працювати позмінно , подивимося доцільність у нічний час , але поки що спробуємо в денний час, щоб люди звикли, що є такий вид скажімо транспорту-наряд поліції.

9 років має досвід водіння мотоциклом поліцейський Валентин. Говрить: тут навчилися новому.

Валентин Ворошило, поліцейський

- Маневрування між конусами, ми їздили до цього просто для себе без цих навичок можна сказати нових, які нам давали інструктори , тут більше маневрування в екстрених ситуаціях як себе вести, як перешкоду переїхати правильну, в яку сторону.

Мотопатрулі нині є у Києві, Одесі та Львові. А вже з 12 липня з явиться і на дорогах нашого міста .