Програма «Життя міста»

У розділі: 19422 відео | АрхівRSS
Хворих на Ковід-19 та контактних з ними осіб вноситимуть у програму «Дія»
302

Хворих на Ковід-19 та контактних з ними осіб вноситимуть у програму «Дія»

Хворих на Ковід-19 та контактних з ними осіб вноситимуть у програму «Дія»,-про це повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Всі, хто захворів і контактні буде вноситися в програму «Дія» для того, щоб відслідковувати і роботу в осередках ми тестували. Ми маємо стабільну ситуацію , але ми маємо випадки, коли в день виявляється і 32 випадки захворівши, частина цих випадків , які прибули з відпочинку.

Щоб якомога активніше протидіяти недузі з 20 липня Центри масової вакцинації від коронавірусу в нашій області будуть працювати щодня,-про це повідомив директор обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак. Щеплюватимуть вакциною «CoronaVac» та препаратом виробництва «Pfizer». Уже на місцях люди зможуть обрати виробника за бажанням. В першу чергу вакцину Pfizer отримають ті, хто записаний до листа очікування, - пріоритетні групи населення люди віком від 60 років. Потім цією вакциною щеплюватимуть у порядку живої черги.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- З завтрашнього дня всі центри вакцинації зобов’язані теж працювати щоденно. У нас 5 центрів вакцинації і в них ми зобов’язані розпочати вакцинувати вакциною файзер.Ми отримали достатнє в суботу , неділю вакцини файзер для того, щоб розпочати цю роботу.

Також на апаратній нараді обговорили реалізацію проєктів, які фінансуються в 2021 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Максим КАЛІНІН, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестиції 

- Наразі отримано 46,2 мільйона гривень , касові видатки коштів ДФРР станом на 19 липня поточного року становлять 34,9 мільйонів гривень .Динаміка освоєння коштів за останні два тижні складає + 10 відсотків.

А для виконання державного завдання щодо осіннього призову громадян з Полтавської області потрібно буде відправити до обласного збірного пункту понад 795 осіб,-про це на апаратній нараді у Полтавській ОДА повідомив заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай.