Програма «Життя міста»

У розділі: 19422 відео | АрхівRSS
У Полтаві на Леваді горіла автівка
463

У Полтаві на Леваді горіла автівка

На цих кадрах - натовп людей та купа диму. Увечері 18 липня виникла пожежа в легковому автомобілі “ВАЗ-2108” на проспекті Миру У Полтаві. 

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини

- Чоловік, водій, він нам розповів, що почало горіти під час руху автомобіля , він зупинився і одразу почав телефонувати рятувальникам . Рятувальники буквально за годину були поруч і спочатку за допомогою вогнегасника , коли автомобіль розвертався, ставав на позицію начальник караулу своїм вогнегасником, який знаходиться в автомобілі спеціальному прибив полум*я.

Потім пожежний автомобіль приступив до гасіння полум’я,-розповіла речниця ДСНС Полтавщини Світлана Рибалко. У результаті пожежі пошкоджено моторний відсік , передню частину та сам салон .

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини

- Швидше за все , це коротке замикання, але наразі тривають слідчі дії. Обов*язково повинен бути вогнегасник , справний вогнегасник , яким водій повинен скористатися в разі виникнення такої пожежі до прибуття пожежних , щоб прибити трішки полум’я .

Водій Владислав говорить: щоб таких ситуацій не траплялося перевіряє авто регулярно .

Владислав, водій

- Неправильная эксплуатация , не следят за проводкой , влага, вода либо самопроизвольное подключение определенных электроприборов. Я сам смотрю за ней.

У разі виникнення такої ситуації фахівці радять: відразу телефонуйте рятувальникам