Програма «Життя міста»

У розділі: 19420 відео | АрхівRSS
В Україні з цього року відзначають День тренера
208

В Україні з цього року відзначають День тренера

Одним святом більше. В Україні з цього року 19 липня відзначають День тренера. Адже саме цього дня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх. Від учня, гравця, капітана команди і до тренера пройшов спортивну кар"єру начальник управління у справах фізичної культури і спорту Полтавської міськради Ігор Кислов.До речі з цього року професійне свято Ігор Миколайович святкуватиме у день свого народження. Ділиться : праця тренера не легка .

Ігор Кислов, начальник управління у справах фізичної культури і спорту Полтавської міськради

- Для того, чтобы быть тренером нужно быть и психологом , работа с детьми , поход, комуникация , второе в нынишнее время , которое мы живем нужно найти возможность для того, чтобы поехать на соревнования , базу подготовить.

Ігор Кислов наголошує: нездібних учнів не буває , головне мати мотивацію.

Ігор Кислов, начальник управління у справах фізичної культури і спорту Полтавської міськради

- Сегодня порой тренер является больше чем родители , потому что те дети , которые хотят тренер становится отцом и матерью.  Помимо того, что спортсмен должен находится в нужное время и месте -это и большой труд , сегодня приводять малышей я не верю в то, что сегодня тот мальчик , который более талантив и одорен он может стать футболистом и пробиться.

Майстер спорту України, чемпіон України з класичного пауерліфтингу серед юніорів 2013, чемпіон з класичного пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ 2015 року -Станіслав Будаєв. Більше 12 років у спорті, згадує хотів просто бути сильнішим, був вибір або обрати медицину або тренерство, в кінці ж останнє -перемогло.

Станіслав Будаєв, майстер спорту України

- Нам як тренерам потрібно створити всі умови для того, щоб ця людина залишилась у нас в залі, тобто, це і підтримка і психологічна. У будь-якому виді спорту потрібен індивідуальний підхід, тобто, якщо знаходиться спільна мова з дитиною , в даному випадку з учнями , то це не важка робота.

В плані техніки спортивної - суворий, вимогливий,- розповідає Станіслав Будаєв. Та тільки такий підхід тренерства допомагає виростити здібних учнів.

Станіслав Будаєв, майстер спорту України

- Самий титулований мій спортсмен - це Жеребцов Ростислав, який прийшов до мене займатися в 2016 році , такий маленький хлопчик , його вага була десь 55-56 кг , а в подальшому став семикратним чемпіоном України,чемпіоном Європи і на чемпіонаті світу завоював 4 місце.

Тренери говорять: у спортсмена повинен бути не тільки потенціал, а й велике бажання, адже, здебільшого - саме воно і народжує справжніх переможців .