Програма «Життя міста»

У розділі: 19419 відео | АрхівRSS
У Полтаві на дорогах встановили нові камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху
507

У Полтаві на дорогах встановили нові камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху

Вже тиждень, як полтавські водії спантеличені - зменшувати швидкість на певних ділянках дороги чи ні? У Полтаві встановили камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Вони мають контролювати перевищення швидкості, потім автоматично визначати власника машини, якому приходитиме сповіщення про штраф.

Наталія Костильова, речниця патрульної поліції Полтавщини

- Зробивши аналіз ДТП у Полтаві, відділом дізнання виявлено ділянки на яких найбільша концентрація ДТП з потерпілими. Більшість із них сталася через перевищення швидкості руху. Ці дані передали на Департамент патрульної поліції.

Наразі у місті з"явилося шість пристроїв : дві на вулиці Великотирнівській, дві на Маршала Бірюзова й дві на Європейській. Зараз камери автоматичної фіксації швидкості працюють у тестовому режимі. Дата їх постійного запуску поки не визначена, - повідомляють у патрульній поліції. Самі водії встановлення камер підтримують. Кажуть: сподіваються, що вони підвищать відповідальність як їх самих, так і пішоходів. Додають: камери ще дуже потрібні по вулицях Небесної Сотні та Зигіна.

Володимир, водій

- На Небесній Сотні. В районі Зигіна. Там потрібні. Там часто перевищують швидкість і виходять люди на пішохідний переход. По Великотирнівській і на Браїлках, як на мене, вони тільки затримують трафік.

Ігор, водій

- Да, конечно нужны.Чтобы всё было правильно, по правилам дорожного движения.

Анатолій, водій

- Я вважаю, що ставити камери потрібно. Так як порушується часто швидкісний режим на дорогах і це призводить до небезпечних таких аварій. Сподіваюся, що завдяки цим камерам аварій стане менше у Полтаві.

Полтава стала третім містом в Україні де відкриють систему автоматичної фіксації швидкості. Також ці камери з часом фіксуватимуть й інші порушення: проїзд на червоне світло та паркування у невстановленому місці. Загалом цього року у Полтавській області мають встановити 18 комплексів автоматичної фіксації, 1 комплекс на трасі Суми - Полтава й 23 комплекси на трасі Київ - Харків.