Програма «Життя міста»

У розділі: 19422 відео | АрхівRSS
У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів
262

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів.Вони залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.Подати документи на конкурс мав змогу кожен бажаючий правозахисник.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області

- Завдання членів комісії у спокійному режимі, процедури співбесіди з’ясувати, у першу чергу, на скільки адвокат вмотивований до роботи в нашій системі , визначити його досвід , практичні навички , його рівень комунікації, стресостійкості , адже, клієнти нашої системи різні особи. Важливо знайти підхід до кожного.

Адвокати говорять: раді долучитися до роботи в системі безоплатної вторинної правової допомоги. За результатами засідання комісії до проходження у другому етапі відбору було допущено 23 фахівці.

Олена Альошкіна, адвокат

- Залучитися до команди центру з БВПД , я адвокат, але , на жаль , в наш час досить багато людей є , які не можуть оплатити правову допомогу адвокату, тому саме Державою надане таке право даним соціальним верствам безоплатно отримати через звернення центру БВПД.

Олександр Яременко, адвокат

- Вирішив займатися , долучитися до кагорти БВПД , так як багато людей звертається до надання правової допомоги та фінансові можливості їм не дозволяють.

Рустам Байрамов, адвокат

- Готувався, нормативно-правову базу вивчав перший етап - це було тестування , складалося з декількох розділів. Все це відбувалося віддалено. Після успішного проходження тестування наступний етап.

Олександр Левун, адвокат

- Я прийшов , щоб покінчити з несправедливістю , коли люди не мають достатніх грошових коштів для надійної правової допомоги залишаються один на один з невідповідністю системи правової в Україні.

До цього адвокати проходили дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги", ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання , що оцінювались автоматично. Під час проходження першого етапу члени конкурсної комісії брали до уваги стаж адвокатської діяльності.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради, член комісії   

- На першому етапі відбувається фактично оцінювання правових знань в різних галузях законодавства , а сьогодні вже безпосередньо йде процедура співбесіди. Система БВПД демонструє певну стабільну активність, збільшується кількість осіб, які мають право на БВПД.

Результати другого етапу конкурсу з відбору адвокатів будуть розміщені на сайті центру згодом.