Програма «Життя міста»

У розділі: 19420 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування
315

У Полтаві відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності , правопорядку. Там підтримали внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання «Про затвердження міської комплексної цільової програми «Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам , установам Збройних Сил України , підприємства, установам і організаціям Полтави , які залучаються до територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на 2020-2022 роки у новій редакції».

Микола Могілевцев, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міськради

- Зміни назви Полтавський обласний військовий комісаріату на Полтавський обласний територіальний центр комплектування та підтримки та зміни назви Полтавський об’єднаний військовий комісаріат на Полтавський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та підтримки і крім того заходи програми осучасненні , але обсяги фінансування залишаються без змін.

Окрім цього підтримали рішення і про внесення змін до "Порядку розгляду електронних петицій».

Максим Філатов, директор Департаменту діловодства та інформаційних технологій

-  Переваги стануть , зокрема, економія часу , оптимізація онлайн-простору, зручність , достовірність , відкритість та прозорість комунікацій . Петицію можна переглядати , підтримувати в за стосунках та на порталі. Окрім того, користувачі зможуть легко поширити їх в соцмережах чи роздрукувати код для збору підписів . Підписанти будуть отримувати сповіщення про стан розвитку підтриманих ними петицій.

Дані питання винесені на розгляд п’ятої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання.