Програма «Життя міста»

У розділі: 19421 відео | АрхівRSS
У Полтавській міській раді на комісії питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів розглянули 20 питань
344

У Полтавській міській раді на комісії питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів розглянули 20 питань

З полемікою та динамічними обговореннями. Так пройшло засідання комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Всього на порядку денному було понад 20 питань.

Сергій Каплін, депутат міської ради

- Буквально вгризалися в кожний проект рішення, які будуть голосуватися на сесії, аби вирішити питання. Перше - соціального забезпечення людей. Друге - закупівля необхідного обладнання, медикаментів в Управління охорони здоров’я. Так само питання пов’язане з доставкою дітей до школи.

Не оминули члени комісії й підняття вартості проїзду. Сергій Каплін каже, щоб унормувати це питання варто впровадити електронний квиток. Підтримали депутати й зміни до Програми розвитку міського електротранспорту на 2021-2023 роки.

Євгеній Зайцев, начальник КП «Полтаваелектоавтотранс»

- Програма, яка зараз діє передбачає певне фінансування на придбання матеріальних цінностей. На поточний рік передбачено придбання дві тони контактного проводу для обслуговування контактної мережі тролейбусів. Нам потрібно відремонтувати ділянку, що знаходиться довкола Корпусного парку. Додатково ще закупити одну тону контактного проводу.

Нагадаємо, сесія міської ради відбудеться вже цієї п’ятниці, 23 липня.