Програма «Життя міста»

У розділі: 19419 відео | АрхівRSS
Завдяки їх роботі життя знедолених людей може повністю перезавантажитись
282

Завдяки їх роботі життя знедолених людей може повністю перезавантажитись

Життя безхатченків, людей з місць позбавлення волі та просто знедолених людей може повністю перезавантажитись. Вони зможуть влаштуватися на роботу, створити родину та просто зайняти гідне місце у соціумі - переконаний фахівець центру адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі Максим Жмудь, який протягом 3 років працює у благодійній організації «Світло надії».

Максим Жмудь - фахівець центру адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі БО «Світло надії»

- Проблеми у всіх однакові, бездомні і з місць позбавлення волі, проблема сиділа в колонії і звільнилась, нікуди йти, немає документів, немає родичів, немає ніяких соціальних зв’язків і наша роботи полягає в тому щоб це все відновити. Якщо вона дійсно хоче, прагне чогось добитися в житті, якщо в неї достатньо мотивації для цього, то все це реально.

Невдовзі до центру звернувся за допомогою і так званий «полтавський палій» Віталій Чепурко. Чоловіку 44 роки, 30 із який він провів у місцях позбавлення волі. Таке життя йому набридло і Віталій Чепурко хоче влаштуватися на роботу, створити родину та швидше адаптуватися у суспільстві.

Віталій Чепурко - клієнт центру адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі БО «Світло надії»

- Останні роки я перебував у колонії. Була зима, безвихідний ситуація, замерзнути я не хотів. Спалив дві машини. Я прийшов сюди аби влаштуватись на роботу, мені вже набридло сидіти, хочу нормального життя. Зустріти гарну старість, навчити дітей не такому який я був і забути про те що я пройшов 20 років тому.

Фахівець центру адаптації Максим Жмудь говорить - якщо людина і справді захоче змінити своє життя то їй це вдасться. Таких прикладів на практиці пана Максима безліч - говорить він, це власне і мотивує далі працювати.

Максим Жмудь - фахівець центру адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі БО «Світло надії»

- В нього не було ані документів, стан здоров`я був дуже важкий, вігн після інсульту. Оформили кейс, адаптаційну згоду підписали. Зробили операцію на очах і десь рік він у нас був і за цей час ми його оформили в геріатричний пансіонат. Ми з ним содзвонюємось, я з лікарні з ним додзвонююсь, він з карантину. Це мотивує і мене що людина дзвонить і каже дякую, все вийшло.

За час існування центру адаптації для безхатченків та звільнених з місць позбавлення волі тисячі людей отримали допомогу, позбулися згубних звичок та перезавантажили своє життя - додає Максим Жмудь.