Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Полтавці стурбовані аварійністю дерев, які ростуть біля їх помешкань
445

Полтавці стурбовані аварійністю дерев, які ростуть біля їх помешкань

Полтавка Валентина Микитівна проживає за адресою Європейська, 44 у Полтаві. Розповідає: саме біля її під’їзду – аварійна тополя. Впевнена: гілки дерева у будь-який час можуть зламатися, а поруч – дитячий майданчик. Зі сторони будинку – не менш безпечно, гілля може торкнутися вікон дев'ятиповерхівки, пошкодити накриття та кондиціонери.

Валентина Машковська, проживає за адресою Європейська, 44:
- Впаде дерево, поб'є нам вікна і газопровід, і накриття, кондиціонери. І ще когось вб'є. Дитячий майданчик поруч, оте що дерево падало, то вже падало, гілки здоровенні. І двірничка не знаю, скільки вранці, напевно, годин п’ять зі своєю донькою таскали.

Жінка говорить: не раз зверталася і до управління житлово-комунального господарства. Натомість, відповіді чекає й досі. Що робити та як запобігти небезпеці, Валентина Машковська не знає.

Валентина Машковська, проживає за адресою Європейська, 44:
- І комісія приїжджала, вже ж об’єктивно подивились і сказали: так, і в мене і лист є, відповідь їх, що потрібно різати. Приїхав виконавець і сказав: «В мене вишка коротка, я не зріжу дерево, і все». Що нам надалі чекати. Ми боїмося. Був дощ і вітер страшний, я брала парасольку, виходила годин в 10 вечора, то ось ця гілка хилиться так, а ще ж вона хрупка.

Ліквідовує у місті аварійні дерева та гілля комунальне підприємство«Декоративні культури». Його директор Сергій Сілаєв говорить: якщо мешканці зверталися з письмовою заявою – невдовзі комісія обстежить ці дерева.

Сергій Сілаєв, директор КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради:

-Для видалення  зелених насаджень, згідно чинного законодавства, необхідно звернутися до міського житлово-комунального управління з письмовою заявою. Комісія, яка створена при цьому органі, робить обстеження та надає висновки щодо аварійності даного об'єкта.

Тож лише після обстежень аварійних дерев та гілок комісія прийме рішення, видаляти їх, чи ні.