Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Триває судова тяганина між ВО «Свобода» і депутатом Полтавської міської ради Сергієм Капліним
340

Триває судова тяганина між ВО «Свобода» і депутатом Полтавської міської ради Сергієм Капліним

Полтавська міська організація ВО «Свобода» продовжує судитися із депутатом міської ради Сергієм Капліним. У понеділок відбулося друге засідання. Нагадаємо, свободівці подали до суду позовну заяву через заяву Капліна під час сесійного засідання міськради 19 березня, де йшлося про відкати фракції «Свобода» попередньою міською владою в розмірі 20 тисяч доларів, за які ті віддавали свої голоси.

Юліан Матвійчук, голова Полтавського осередку ВО «Свобода», депутат міської ради, позивач:
- На першому засіданні сторона захисту не з’явилася. Тобто, сам Сергій Каплін. або його адвокати теж не з’явилися. Перенесли справу на зараз. Повідомлені завчасно вся сторона захисту, і також знов не з’явилися. Хоча він говорив, що прийде особисто. Перш за все, ми хочемо почути вибачення від нього через те, що повністю недостовірна інформація була від нього, жодних доказів він не показував, і як бачу. два суди не збирається їх показувати.

Відповідач Сергій Каплін вдруге на засідання не з’явився. Каже: ніякої повістки не отримував. та й часу ходити на подібні заходи не має, адже він допомагає полтавцям розв’язувати проблемні питання.

Сергій Каплін, депутат міської ради, відповідач:

- Я не отримував жодного повідомлення ні на телефон, який знає кожен в усій країні, інформацію про час і місце проведення судового засідання. І в мене надзвичайно багато інших важливих справ, які очікують від мене полтавці. Це і вирішення питання 109 мікрорайону – опалення. Як ви думаєте, що важливіше: іти там виступать на суді, гратися у політиканство із «Свободою» чи їхати на 109 мікрорайон і перевіряти стан котельні, котлів.

Сергій Каплін каже: якщо дійсно отримає повістку, обов'язково прийде до суду. А от адвокат позивачів зазначає: з'являтиметься Сергій Каплін на засіданнях, чи ні, – справу все одно розглядатимуть.

Антон Болтік, адвокат позивачів:

- Наскільки мені відомо, то самому відповідачу відомо про розгляд справи і попереднього разу, і сьогодні. Будемо ще раз повідомляти. Однак суд вже прийняв рішення – підготовче провадження закрити і перейти до розгляду по суті. Тому, можливо, наступного засідання вже буде прийняте рішення по даній справі.

Наступне судове засідання має відбутися 9 вересня.