Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
У Полтаві на залізниці підлітка уразило струмом
953

У Полтаві на залізниці підлітка уразило струмом

У Полтаві на залізничній колії 15-річний підліток отримав ураження струмом. Поліція встановила, що юнак разом з другом гуляв біля залізничної дороги на вул.Дорошенка, де й отримав ураження струмом, розповідають в обласній поліції.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:
- На місце події відразу виїхали працівники слідчо-оперативної групи Полтави. Під час роботи на місці було встановлено, що близько 19 години того дня хлопець зі своїм товаришем прогулювалися по вулиці Дорошенка неподалік залізничних колій і, за інформацією іншого товариша, коли вони проходили повз одного із вагонів, іншого хлопця раптово вдарило струмом.

Наразі хлопець перебуває у дитячій лікарні. Там кажуть: його доставили у важкому шоковому стані, провели операцію. Поки підліток знаходиться у реанімації.

Микола Гриценко, завідувач хірургічним відділенням дитячої міської клінічної лікарні:
- У хлопця тяжкі опіки, крім опіків у нього враження електричним струмом.Вони досить глибокі і досить великі по площі. Він прооперований. Йому виконали ксенопластику. Знаходиться в реанімаційному відділені, але буде евакуйований до обласного опікового центру у Каховку.

У лікарні наголошують: такі випадки у Полтаві непоодинокі. Тому, в першу чергу, прохають батьків цікавитися, де їхні діти проводять час й пояснювати їм ризики різного виду небезпек. Що за джерело струму та обставини, за яких відбулося ураження, наразі встановлює поліція.