Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Влітку – без гарячої води, взимку – періодично без тепла. Мешканці 109-го мікрорайону шукають підтримки у депутатів
338

Влітку – без гарячої води, взимку – періодично без тепла. Мешканці 109-го мікрорайону шукають підтримки у депутатів

109 мікрорайон Полтави: влітку – без гарячої води, взимку – періодично без тепла. Там не змогли запустити нову котельню, а турбомеханічний завод, який забезпечував будинки теплом раніше, відмовився це робити через борги. Депутати Полтавської міської ради провели зустріч з мешканцями цього мікрорайону. Запевнили: місцеві взимку будуть з теплом, до початку опалювального сезону це питання повинні вирішити.

Сергій Каплін, депутат Полтавської міськради, «Партія простих людей Сергія Капліна»: -Ми повинні настоювати виключно на тому, щоб було підключено до Теплоенерго, щоб це було назавжди, щоб ми довели до ума цю котельню. Щоб, якщо треба, вони і ми допоможемо відремонтували ті необхідні один чи два котли, які б забезпечили вас теплом, щоб ми зробили аудит мереж та відремонтували, щоб це тепло доходило до вашої оселі.

Ця дилема для майже чотирьох з половиною тисяч полтавців розпочалася щонайменше 4 роки тому, тож проблема мешканців 109 мікрорайону із опаленням та гарячою водою потребує термінового вирішення, говорить депутат Полтавської міськради Євген Дикань. Додає: існує два варіанти вирішення даного питання.

Євген Дикань, депутат Полтавської міськради, «За майбутнє»:-Скоро у нас уже будет зима, потому нам нужно навести порядок и довести до ума. Один из вариантов конечно все собрать обратно, а другой вариант с Теплокомуненерго договариваться на счет подключения.  Как это так без согласия горсовета, областной власти взяли пообрезали все трубы и оставили людей без тепла.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Євген Ричка говорить: на цьому тижні відбудеться засідання на якому питання опалення 109 мікрорайону розглядатимуть.

Євген Ричка, заступник міського голови з питань ЖКГ :
- В четверг будет в областном совете заседание комиссии, будет рассматриваться вопрос, что дальше делать, как топить 109 микрорайон. Мнение моё и города о том, что регулярно, ежегодно переворачивается через какое-то предприятие, которое создано на один год для того, чтобы потом жители могли спокойно заключить договора с единственным лицензиатом в Полтаве и Полтавской области-это невозможно. Каждый год так переворачиваться. Я считаю, что в данный период необходимо максимально сконцентрировать мнение на реконструкции котельни Теплоэнерго, людям заключить договора с Полтаватеплоенерго, с единым монополистом в городе.

Нині депутати Полтавської міської ради ведуть переговори з обласною владою, і з мешканцями мікрорайону. Вони планують провести наступну зустріч з мешканцями мікрорайону через тиждень, там звітуватимуть про виконану роботу.