Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Дитяче свято влаштували у мікрорайоні Алмазний
519

Дитяче свято влаштували у мікрорайоні Алмазний

  У мікрорайоні Алмазний відбулася дитяча розважальна програма «З турботою про дітей». Їніціювали її голова Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай за підтримки Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міськради. Малеча танцювала, грала з аніматорами – улюбленцями мультфільмів.

Мілена Муравенко, депутат Полтавської міськради :

- Відбувається дитяче святовід міської влади, яке проходить по всім районам, мікрорайонам у нашому місті. Наразі це мікрорайон Алмазний.  Тут будуть батути,  морозиво, аквагрим, танці та веселощі для дітей.

Окрім цього, для малечі працювали зони, де можна було складати конструктор Lego, працювали батути, надувна гірка, всім охочим майстри наносили тимчасове тату і аквагрим.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко розповів: дитинство – це кращий час для веселощів. Дорослі мають зробити усе, аби дитинство запам’яталося яскравими спогадами.

Валерій Пархоменко, перший заступник Полтавського міського голови:

- Сьогодні ми таких свят проводимо практично по 4-5 в тиждень, і не тільки в місті Полтава, а й в приєднаних громадах, проводимо також такі свята до дня села, дитячі заходи. В першу чергу це пов’язано з тим, що сьогодні – літо, відпочинок, канікули, але, на превеликий жаль, карантинні вимоги внесли зміни в життя не тільки дорослих, але й дітей.  Діти сьогодні повинні бути під опікою і увагою міського голови в тому числі.

Проведення подібних заходів стало доброю традицією, яка об’єднує усіх полтавців довкола найважливішого – дітей, розповів Валерій Пархоменко. І додав: це свято нагадує дорослим, заради кого ми усі живемо.

Валерій Пархоменко, перший заступник Полтавського міського голови:

Сьогодні міський голова Олександр Мамай разом зі своїм депутатським корпусом затвердив на сесії бюджет на такі заходи, і не тільки на дитячі заходи, а й взагалі на проведення різноманітних заходів до Дня молоді і підтримку дітей, молоді, спорту, і таким чином ми сьогодні по місту Полтава проводимо такі заходи, де діти можуть себе трішки показати, відпочити, відпочити можуть і батьки.

Після танців та конкурсів кожен учасник свята отримав морозиво. Нагадаємо, такі дитячі свята влітку пройдуть у всіх мікрорайонах та віддалених районах територіальної громади.