Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
Замість вибачень – лопатою по лобовому склу
311

Замість вибачень – лопатою по лобовому склу

В Україні стрімко поширюється челендж, який придумали користувачі TikTok з Росії та Білорусі. Його суть – у «змаганні» підлітків з крадіжки ковпачків з автомобілів. Про це повідомляють низка Telegram-каналів. Челендж вже зафіксували у Києві, Одесі, Харкові й Дніпрі. А днями до цих міст приєдналася й Полтава. Підлітки під впливом дивного челенджу викрали ковпачки з авто Opel Vectra.

Юрій Сулаєв, речник ГУ НП у Полтавській області:
- Ми уже фіксували не один випадок, коли у соціальних мережах публікується інформація про те, що малолітні діти, отримавши такі завдання у соціальних мережах, викрадають привабливі ковпачки з транспортних засобів власників цих автомобілів. Уже у нас є такі прецеденти, коли встановлювали таких дітей і на батьків складали адміністративні протоколи. Однак, діти все одно продовжують таку ганебну практику.

Власниця авто опублікувала відео з реєстратора в одній із соціальних мереж, на якому зафіксовано викрадення. Матір одного з підлітків, впізнавши свого сина, вирішила вибачитись.

Але жінка прийшла не одна, а із чоловіком, який лопатою розбив лобове скло автомобіля й втік, - повідомляють в поліції.

Юрій Сулаєв, речник ГУ НП у Полтавській області:
- Коли вони прийшли разом із ще одним дорослим чоловіком, поки що із незрозумілих причин цей чоловік, який мав при собі лопату, наніс удари по транспортному засобу, розбив лобове скло, а також частково інший запис, і втік з місця події. Буквально упродовж кількох годин оперативники встановили особу, яка здійснила такі дії. Ним виявився місцевий чоловік 1979 року народження.

Наразі оперативники проводять слідчі дії. За таке хуліганство чоловікові загрожує кримінальна відповідальність, а батькам дітей - адміністративні стягнення.