Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
У Полтаві навчають керувати мотоциклом поліцейських з Києва та Одеси
275

У Полтаві навчають керувати мотоциклом поліцейських з Києва та Одеси

На базі патрульної поліції в Полтавській області проходять навчання мотопатруля. Патрульні з Києва та Одеси. Їх семеро. Навчає поліцейських Володимир Радчук. Сам же декілька років тому переймав такий досвід у колег з Канади. Спочатку для учасників навчання – теорія.

- Потрібно нам в цій фігурі дивитися туди, куди вам потрібно потрапити. Всім зрозуміло?

Потім – спробувати все на практиці.
Після легких завдань – маневрування.

Нині навчальна база мотопатруля є тільки у Полтаві, говорить інструктор Володимир Радчук. Для цього у нас є все необхідне.
 
Володимир Радчук, інструктор Департаменту патрульної поліції: - В нас тут знаходяться навчальні мотоцикли, вони не виїжджають на лінію, вони не призначені для цього, вони не обладнані всім необхідним для патрулювання.  Програма канадської поліцейської місії в Україні з об’їздом перешкод мотоджимхана. Доповнили це все  картодромом  на Лтаві.

Патрульні відпрацьовують повільну їзду, імітацію дорожніх заторів та дворових територій. І це ще не все.

Володимир Радчук, інструктор Департаменту патрульної поліції:-На цьому аеропорту мотоджимхана – об’їзд перешкод на маленьких швидкостях, маневрування на маленьких  швидкостях, зупинка автомобіля, об’їзд перешкод.Вони тут  відчувають сам  транспортний засіб.

 З Одеси – патрульний Олександр. Досвід їзди на мотоциклі – п’ять років. Переконаний: вже наступного тижня знань буде більше.

 Олександр Рещенський, поліцейський  :-Думав, що все знаю, все вмію, але, як виявилося, не все знаю. Саме  тяжке було проїзд  між фішками, також вісімку,  коли коло звужене, є певні  відстані, то це важкувато було, але завдяки тренеру вже на третій день тренувань відчувається результат. 

А ось Олег з Києва. У нього досвід  мотоїзди невеликий. Впевнений: на початку – завжди складно.  

Олег Комендантський, поліцейський: -Складно саме відпрацьовувати дані фігури, але через те, що ми тренуємося третій  день, то вже є розуміння якесь і кращі навички мотоцикла, до цього  було зовсім інше.

Мотопатрулі нині є у Києві, Одесі, Львові та Полтаві.