Програма «Життя міста»

У розділі: 20027 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували результати соціологічного опитування щодо оцінювання якості послуг пасажирських перевезень та благоустрою
303

У Полтаві презентували результати соціологічного опитування щодо оцінювання якості послуг пасажирських перевезень та благоустрою

  У Полтаві презентували результати соціологічного опитування щодо оцінювання якості послуг пасажирських перевезень та благоустрою. Проводилося воно з 1 по 25 липня методом анкетування, участь у ньому взяло дві тисячі полтавців, похибка – не більше 2%. Результати презентував Андрій Скрильник.

Андрій Скрильник, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» :- Були досліджені різні питання, пов’язані за кількістю транспорту, яким транспортом користуються полтавці, яка частота руху, чи є інформація про громадський транспорт, їх комфортність, безпечність руху, наявність зупинок, безпека на зупинках. Дальність або близькість зупинок до будинків. Охайність зупинок, громадського транспорту.

Андрій Скрильник зазначив: є певні показники, які мають незадовільний стан.

Андрій Скрильник, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: - Відсутність наявності інформації про рух громадського транспорту, відповідність графіку або наявність графіку про рух громадського транспорту, це рух громадського транспорту, але ці питання, які були і цікаві, і «незадовільний стан», поставили оцінку саме мешканці районів, які знаходяться у місті Полтаві.


Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Євген Ричка говорить: проблеми і питання, які турбують полтавців, варто знати, тому й вирішили провести дане опитування. Невдовзі всі побажання містян почнуть виконувати.

Євген Ричка, заступник міського голови з питань ЖКГ : -Для каждой процедуры необходим определенный срок, тоесть это все в любом случае переплетается с финансированием, финансирование планируется на год. Тоесть, 100 процентов могу сказать, что в этом году то, что было ранее запланировано, оно выполняется, но не так глобально, как бы хотелось. В дальнейшие годы мы уже будем планировать более стратегическое – на 1-2 года для того, чтобы закладывать планы, закладывать деньги.

Результати опитування дозволяють враховувати думку містян та їх ставлення щодо основних напрямків розвитку Полтави, зауважив начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Полтавської міськради Артем Іванюк.

Артем Іванюк, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Полтавської міськради :- Нам було цікаво встановити стартову позицію, стартове відношення полтавців до галузі пасажирських перевезень. Зараз ми бачимо, що галузь знаходиться на досить низькому рівні, цьому передували довгі роки , скажемо так. «не розвитку». Будемо працювати над  виправленнями ситуації.

Такі опитування планують проводити систематично.