Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
У Ворсклі знайшли тіло полтавки Анни Соляник
113

У Ворсклі знайшли тіло полтавки Анни Соляник

13 вересня у річці Ворскла, у селі Сем’янівка Полтавського району знайшли тіло жінки, яка перебувала в розшуку. 36-річну Анну Соляник розшукували протягом тижня. Із оголошень про зникнення у соцмережах відомо, що 6 вересня у жінки поблизу села Яцинова Слобідка зламався автомобіль Mazda. Після цього вона перестала виходити на зв’язок. 10 вересня до поліції звернулася мама потерпілої.

Юрій Сулаєв - начальник відділу комунікації поліції ПолтавщиниДо Поліції Полтавщини надійшла заява від колег з Миколаївської області, до яких звернулася мама дівчини, оскільки мама проживає на Миколаївщині. Вона звернулася до поліцейських, що вже кілька днів не знає, де вона може перебувати. Працівники поліції Миколаївщини передали цю інформацію нам.

Жінку шукали починаючи з 10 вересня безперервно, 24-години на добу, - говорить Ю. Сулаєв.

Юрій Сулаєв - начальник відділу комунікації поліції Полтавщини: Пошукові заходи були організовані відділом №2 Полтавського райуправління, долучився весь особовий склад як цього відділу, так і райуправління Поліції міста. До пошукових заходів долучилися пошуковий загін волонтерів Мілена з Харківщини, водолази з Полтавської водолазної станції. Після того, як водолази дістали тіло з води, було запрошено до опізнання тих людей, які її знають. Підтвердилося, що тіло належить дівчині, яку ми розшукували як безвісти зниклу.

Наразі тіло потерпілої направлено на судово-медичну експертизу. За даним фактом розслідується кримінальне провадження за частиною 1 статті 115-ї Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Перевіряються усі можливі робочі версії, - говорить Ю. Сулаєв.
Юрій Сулаєв - начальник відділу комунікації поліції Полтавщини:Розглядаються всі версії і тільки після проведення детального дослідження версій і проведення ряду слідчих дій слідчими під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури буде прийнято остаточне рішення.

Як стало відомо із достовірних джерел, загибла займалася підприємницькою діяльністю. Слідство у справі триває.