Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Смерть 10-річної учениці: причину з'ясовують поліціянти
1394

Смерть 10-річної учениці: причину з'ясовують поліціянти

15 вересня у Полтавському ліцеї №33 на уроці фізкультури стало зле 10-річній учениці. Вчитель та медичний працівник школи відразу почали надавати першу медичну допомогу. Дівчинку з навчального закладу забрала екстрена медична допомога, але реанімаційні заходи не дали результату. Медики повідомили, що коли приїхали на виклик, то дівчинка була ще жива, хоча й без свідомості. Вони приступили до реанімації. Однак дівчинку врятувати не вдалося.

Олена Ананевич, в. о. медичного директора дитячої міської лікарніВчора близько 17:00 до приймального відділення нашої лікарні була доставлена 10-річна дівчинка. Вона доставлена була в стадії клінічної смерті. Від початку того як наші реаніматологи її побачили - розпочали реанімаційні заходи. Ці заходи продовжувалися і в машині швидкої допомоги, і в реанімаційному відділені, але, на жаль, наступила біологічна смерть.
Директорка навчального закладу Наталія Кікоть каже: дівчинка була абсолютно здорова, принаймні за довідкою, яку принесли батьки.

Наталія Кікоть, директорка ліцею №33Це було на уроці фізкультури. В дитини надана довідка, в якій написано, що в неї основна група з фізичної культури. Основна вона в неї була і в 3-му, і в 4-му класі. В мене є цей офіційний документ.

Як так сталось і чому дівчинка знепритомніла та померла, у ліцеї не уявляють. В управлінні нацполіції повідомили, що за даним фактом відкрили кримінальну справу.

Юрій Сулаєв, речник обласної поліціїЗа даним фактом працівниками поліції Полтави під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури. Відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 1 і ст..115 ККУ. В рамках цього кримінального провадження проводяться слідчі дії і ретельно досліджуються усі причини смерті школярки.

Наразі тіло дівчинки відправили на судово-медичну експертизу для установлення причини смерті.