Програма «Життя міста»

У розділі: 16241 відео | АрхівRSS
засідання  бюджетної та будівельної комісій.
95

засідання бюджетної та будівельної комісій.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі зіткнувся зі складнощами. Основна проблема - невідповідність документів чинному законодавству. За статутом, засновником установи є Полтавська обласна державна адміністрація. Однак щоб отримувати фінансування з обласного бюджету, фонд має бути закріплений за облрадою. Про це говорили на спільному засіданні комісій облради з питань бюджету та будівництва.

За словами депутатів, така ж ситуація - у половині регіонів України. Щоправда, окрім невідповідних документів, полтавський фонд стикається ще з рядом проблем. Це і судові справи стосовно призначення та звільнення керівників, і мільйон гривень проблемних кредитів. На думку депутата Володимира Оніщенка, фонду сьогодні конче необхідна повна ревізія, а потім - висновки юристів щодо того, кому він має належати.

Дійти консенсусу учасники засідання не зуміли. Дехто з народних обранців поскаржився, що їм надто пізно роздали положення про фонд. Пропозиції ж громадської ради стосовно роботи фонду депутати взагалі не сприйняли всерйоз. Тож поки що питання відклали для подальшого вивчення.