Програма «Життя міста»

У розділі: 16720 відео | АрхівRSS
зустріч представників обласної влади з членами регіонального товариства політичних в’язнів.
148

зустріч представників обласної влади з членами регіонального товариства політичних в’язнів.

У Полтаві відбулася зустріч представників обласної влади з членами регіонального товариства політичних в’язнів. Наразі в області залишилося близько п’ятдесяти членів товариства, при чому самих політв’язнів майже зовсім немає, переважно це їх родичі. Колишні репресовані засуджують комуністичну владу Радянського Союзу, проте говорять влада незалежної України приділяє їм недостатньо уваги.

За комуністичної влади, говорять колишні репресовані, вони вважалися ворогами народу, але навіть з відлигою і пізніше ситуація значно не покращилася.

У голови облради Петра Ворони просили не забувати про них, час від часу надавати путівки до санаторіїв, запросити у центральної влади додаткових коштів на виплати колишнім репресованим. Петро Ворона у свою чергу зауважив, що ці люди недооцінені і заслуговують уваги та пошани.

Сказав також, що намагатиметься прохання репресованих виконувати. Коли потрібно, відправляти на курортне-санаторне лікування, а також намагатиметься зробити традиційними хоча б одноразові матеріальні виплати.