Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Всесвітній день боротьби зі сказом: як вберегти домашніх улюбленців
1943

Всесвітній день боротьби зі сказом: як вберегти домашніх улюбленців

Цьогоріч на Полтавщині 20 тварин загинуло від сказу. 28 вересня - Всесвітній день боротьби із цим смертельним захворюванням. Серед них і домашні улюбленці і мешканці лісу.

Ірина Натягла, провідний лікар відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини: Серед них у нас 5 собак, 9 котів, 2 голови великої рогатої худоби і також 4 лисиці. На даний момент у нас оздоровлюється ще 2 неблагополучних пункти, з них -18 оздоровлених.

Полтавка Катерина - власниця ось цього пухнастика говорить- завжди вакцинує домашнього улюбленця, адже, німецький шпіц бере участь у багатьох виставках.

Катерина, полтавка: Все прививки каждый год, чип, вакцинация. Ну первая прививка делается в два месяца - это когда щеночек начинает самостоятельно кушать, а потом каждый год.

Вакцинація – обов’язкова профілактика сказу. Ця хвороба - смертельна, застерігають фахівці.

Ірина Натягла, провідний лікар відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини: Сказ - це гостре інфекційне захворювання, воно вражає центральну нервову систему, хвороба летальна, як для тварин, так і людей. Специфічного лікування не існує, тому головний метод профілактики - це вакцинація.

Цьогоріч в області кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин стартує із 30 жовтня.