Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
В Авіамістечку відзначили 6-ту річницю 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Сікорського
2150

В Авіамістечку відзначили 6-ту річницю 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Сікорського

Воїни-вертолітники 18-ї окремої бригади армійської авіації ім. Сікорського відзначили 6-ту річницю заснування частини. Під час урочистостей в Авіамістечку зібрався увесь особовий склад - військових авіаторів привітали командир військової частини полковник Віталій Панасюк.

Віталій Панасюк - командир військової частинми 18 окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського: 6 грудня 2020 року Президентом України було урочисто вручено бойовий прапор бригади та присвоєне почесне найменування 18 окрема бригада армійської авіації ім. І. Сікорського. Протягом 6 років ми з вами пройшли непростий шлях від формування до створення сучасної авіаційної бригади. І разом з іншими продовжуємо творити новітню історію України.Також до вітального слова доєдналися і представники влади.

Віктор Стеблянко - заступник директора Департаменту - начальник управління з питань цивільного захисту Департаменту з питань оборонної роботи ОДА: Дякую вам щиро за ту роботу, яку ви робите. Низький вам уклін. Від себе зазначу, що адміністрація буде завжди з вами. Ми готові допомогти вам в відродженні вашого медичного пункту, акумуляторної і інших об’єктів, які цього потребують. Дякую вам! Слава Україні!

Сергій Синягівський - голова Київської районної у місті Полтаві ради: Навіть і погода посміхається справжнім офіцерам! Хочеться подякувати і командуванню і вам за той вклад, який ви сьогодні робите і з честю ностите мундир офіцера.


18-та окрема бригада армійської авіації базується у Полтаві та підпорядковується безпосередньо командуванню Сухопутних військ. Її було засновано наприкінці березня 2015 року, а 1 жовтня сюди прибув перший гелікоптер Мі-8. Відтоді саме 1 жовтня офіційно вважається днем народження бригади, - говорить командир Віталій Панасюк.

Віталій Панасюк - командир військової частинми 18 окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського: Хочу привітати весь особовий склад з 6 річницею, побажати міцного здоров’я, наснаги, сімейного благополуччя, миру, кар’єрного росту кожному. Щоб у нас була швидше перемога наша. 


За 6 років бойовий шлях 18 окремої бригади ознаменувався звитяжними подвигами. Армійські вертолітники неодноразово залучалися до участі в АТО, виконують миротворчі місії на Сході. В березні 2017-го вони понесли перші втрати під час виконання бойового польоту. 547 військовослужбовців мають президентські відзнаки, - зазнає Віталій Панасюк. Командир підкреслює: мужні та професійні авіатори та сучасна техніка - те, чим ми пишаємось.


Віталій Панасюк - командир військової частинми 18 окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського: Вертоліт Мі-8 є найширокомасштабніший в усьому світі, тому що виконує всі задачі по важкопідйомності, висотам, метеоумовам та застосовується як військово-транспортний гелікоптер.


Скільки наразі гелікоптерів в арсеналі частини - про це Віталій Панасюк, як справжній військовий, не говорить, але зазначає: за кількістю та якістю техніки ми не поступаємося іншим бригадам армійської авіації України. Авіаторів з днем заснування частини привітали і юні вихованці студії естрадного вокалу школи «Юний Європеєць», а також учасники військово-патріотичного клубу «Фенікс» та Штурм-2.