Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Шестикласники з 3-го ліцею відвідали екскурсію на телеканалах «ІРТ» і «Місто+»
465

Шестикласники з 3-го ліцею відвідали екскурсію на телеканалах «ІРТ» і «Місто+»

На телеканалах «ІРТ» та «Місто+» – знову екскурсія. Учні шостого класу Полтавського наукового ліцею №3 побачили ньюзрум, студію звукозапису та ефірну студію.

Таїсія та Марія, учениці Полтавського наукового ліцею №3: Сьогодні дізналися, як знімається це все, по той бік екрану, як все проходить. Вразило кімната записування. Те, що там все таке. Я думала, там все по-іншому.

Дар'я, Кіра, Емілія, учениці Полтавського наукового ліцею №3: Емоції просто неймовірні, дуже захопила кімната звукозапису. Треба стримувати свої емоції, треба знати всю апаратуру, що як працює. Мені було дуже цікаво, як працює телебачення, як це все знімають.

Мирон, учень Полтавського наукового ліцею №3: На телеканале все выглядит не по-настоящему, а тут все видно, все прекрасно.

Вчителька англійської мови Людмила Киричок говорить: на екскурсії – вже не вперше, та все більше школярів хочуть побачити закулісся телебачення.

Людмила Киричок, вчителька англійської мови Полтавського наукового ліцею №3: Вони мали змогу побачити, як відбувається запис новин, запис сюжетів, як відбувається, відчути себе трішечки і дикторами телебачення, і операторами, ведучими.

«ІРТ» та «Місто+» – найкращий телеканал у Полтаві.