Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
«Батьківщина» відкликатиме депутатів, які зрадили своїх виборців
455

«Батьківщина» відкликатиме депутатів, які зрадили своїх виборців

9 жовтня у Полтаві відбувся v етап 16 конференції обласної організації ВО «Батьківщина». На засіданні новим головою обласного осередку обрали депутата Полтавської обласної ради Сергія Бєлашова, який до цього вже як рік виконував обов’язки голови осередку. Кандидатуру Сергія Бєлашова одноголосно підтримали усі члени конференції.

Олег Бєлоножко, перший заступник голови обласної організації ВО «Батьківщина»: Я переконаний, що у наступних наших майбутніх перспективах з цим керівником ми доб’ємося більших успіхів як в розбудові партії, так і в можливості працювати для всіх містян і мешканців Полтавської області.

Оцінили пророблену роботу Сергія Бєлашова і у центральному управлінні ВО «Батьківщина». Там кажуть: наразі команда партійного осередку досить потужна. За підсумками роботи за рік Полтавщина входить до 5 кращих областей України. Представники партії щоденно спілкуються з виборцями , керівниками районних організацій, головами громад, аби разом вирішувати проблеми.

Лариса Босенко, заступниця голови обласної партійної організації ВО «Батьківщина»: Робота була здійснена потужна. Ми намагалися спілкуватися не виключно тільки з головами районних партійних організаційМи намагалися дійти навіть до людей, які знаходяться в селах, селищах. Безпосередньо до тих, які працюють на передовій, на дільницях, на виборчих округах.

Про те, що вдалося зробити за рік своєї роботи членам конференції прозвітував і сам Сергій Бєлашов. Він наголосив: за цей час вдалося завершити реорганізацію структури партії в Полтавській області, провести понад 60 виїзних нарад з партійцями та зустрічей з виборцями. Додає: зараз пріоритетними для команди «Батьківщини» є питання зниження тарифів та продажу землі.

Сергій Бєлашов, голова партійного обласного осередку ВО «Батьківщина»: Моя личная позиция и нашего лидера Юлии Тимошенко. Мы категорически против повышения тарифов. Мы стоим на том, что есть такая возможность понизить тариф для людей. Мы категорически против продажи земли. Мы настаиваем на том, что бы провести референдум. И пусть люди сами скажут есть такая необходимость или нет.

Привітала новобраного голову і лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко, голова ВО «Батьківщина»: Я хочу привітати усю команду моєї рідної «Батьківщини» з призначенням нового керівника обласної партійної організації Сергія Бєлашова. Я дякую вам за підтримку. Ви знаєте, що вся наша команда центрального управління партії підтримує пана Сергія всім серцем. Ми віримо, що він може взяти дуже сильну стратегію розвитку партії в Полтавській області. Щоби ми з вами досягли головної мети - побачили побудовану нашими зусиллями, нашими можливостями командними сильну, красиву й успішну Україну.

Наступним кроком у роботі партійного обласного осередку, - каже Сергій Бєлашов, - буде аналіз роботи депутатів-представників ВО «Батьківщина» на усіх рівнях влади, щоби залишити у команді справді тих, хто прагне працювати на благо людей.