Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
На Полтавщині пропонують оновити обладнання для видавництва «Лубни»
433

На Полтавщині пропонують оновити обладнання для видавництва «Лубни»

В Полтавській обласній раді відбулося засідання депутатської комісії з питань регламенту депутатської діяльності, цифрового розвитку та інформаційної сфери, порушення прав учасників АТО. Розглянули 3 питання порядку денного.

Микола Кульчинський голова депутатської комісії ОР з питань регламенту депутатської діяльності, цифрового розвитку та інформаційної сфери, порушення прав учасників АТО: Було питання про нагородження Олега Діденка грамотою Верховної ради. Олег Діденко – голова комісії з питань освіти і культури. Іще ми розглянули питання про зміни про положення, щодо нагородження відзнаками обласної ради і заключення нового контракту для керівника «Полтавського літератора».

Також розглянули члени комісії і додаткове питання - про оновлення технічного забезпечення видавництва «Лубни».

Микола Кульчинський голова депутатської комісії ОР з питань регламенту депутатської діяльності, цифрового розвитку та інформаційної сфери, порушення прав учасників АТО: Це дуже важливо, взагалі сфера культури сфера книговидавництва в стократ важливіше сьогодні бо в державному бюджеті не закладено на книжку на видавничу діяльність, на інститут книги ні копійки, ні копійки на закупівлю бібліотеками книжок не закладено ні копійки через що діяльність нашої обласної ради у цьому напрямку є супер важливою.

Загалом на Полтавщині налічується близько 5-ти подібних видавництв.