Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Голова Полтавської міської ТГ завітав до дитсадка «Дивограй»
643

Голова Полтавської міської ТГ завітав до дитсадка «Дивограй»

Дитячий садок № 6 «Дивограй» - вже як рік один з найбільших у мікрорайоні «Левада», а все завдяки добудованому корпусу на понад 100 додаткових місць. Щоб подивитися на виконану роботу до дошкільного закладу завітав голова ТГ Олександр Мамай.

Олександр Мамай, голова Полтавської міської ТГ:Рік назад була добудова до дитячого садочка. Це три групи. Це більше, ніж 100 дітей. Мікрорайон дуже великий, Левада у нас переповнена. І, мабуть, на прикладі цього унікального дитячого садочка треба добудовувати, якщо є можливість до кожного садочку. Хочу висловити подяку без виключення всім вихователям, які вклали всю свою душу.
Колектив садочку не натішиться: кімнати вийшли світлими та просторами. З’явилися три додаткових групи, які розвантажили садочок. Одна з них для дітей з особливими освітніми потребами.

Вікторія Павленко, директор дошкільного закладу «Дивограй»: 
Реконструкція - це повністю утеплення всього фасаду і новий корпус, і корпус який функціонував. Прибудова - це корпус на три вікові групи і гімнастична зала зі спеціальними кімнатами для фізрука, сенсорна кімната.

Розширювати дитячі садочки міста планують і наступного року, - говорить Олександр Мамай. Каже: в першу чергу, орієнтуватимуться на найбільш переповнені райони. Окрім екскурсії закладом, очільник міста завітав на концерт до маленьких вихованців та порадував працівників садочку, подарувавши сертифікат на поїздку до давнього міста Лева.