Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
На Полтавщині виплатили допомогу сім’ям загиблих учасників АТО/ООС
497

На Полтавщині виплатили допомогу сім’ям загиблих учасників АТО/ООС


Понад 20 питань розглянули сьогодні члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Зокрема, обговорили інвестиційну програму розвитку КП «Полтававодоканал», стан доріг області та ситуацію із Кадетським корпусом.

Лариса Босенко, голова бюджетної комісії: Впершу чергу, ми маємо звернути увагу на ті питання, які стосуються «Полтававодоканалу», стосовно виділення коштів на консервацію будівлі Кадетського корпусу. Ну і, звісно, ті питання, що стосуються доріг. З урахуванням тієї інфляції, що відбувається на сьогоднішній день вигідніше буде зробити запозичення. Зреалізувати проект по ремонту дороги, ніж чекати поки ми зможемо виділити ці кошти.

Розглянули члени комісії й зміни до комплексних програм області щодо розвитку місцевого самоврядування та соціального захисту населення на 2021-2025 роки.

Людмила Корнієнко, директорка Департаменту соціального захисту населення ОДА
Всі заходи, які заплановані за програмою виконуються системно і в ті строки, які визначено. Сьогодні ми завершили виплату всім сім’ям загиблих учасників АТО до Дня захисника Вітчизни. По 3 000 грн кожна сім’я одержала з обласного бюджету.

Ще одне засідання бюджетної комісії має відбутися наступного тижня, - зазначає Лариса Босенко. Наголошує: нагальних питань багато, тому засідатимуть ще раз, щоб встигнути всі їх розглянути до сесії, яка має відбутися 22 жовтня.